V roce 2015 byla společnost Správa sportovních zařízení Sokolov, spol. s r.o., sloučena se společností SOTES Sokolov, spol. s r.o., která tímto přebrala veškeré činnosti. Středisko správy sportovišť udržuje a opravuje všechny sportoviště ve městě, vč. dětských hřišť, areálu „Baník“ a zimní stadion pro lední hokej. Spravujeme sportoviště, která jsou v majetku města Sokolov – areál Baník, Areál zdraví, hřiště u sportovní haly ISŠTE, sportovní areál u ZŠ Běžecká,  Boženy Němcové, Švabinského, hřiště v lesoparku Bohemia a jiné.

Fotbal, futsal, hokej, tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, … pro sportovce profesionály i amatéry a každého kdo se rád baví sportem.
Fotbalová hřiště – čtyři hřiště (dvě malá) s umělým trávníkem 3. generace, tři univerzální hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty, atletická dráha. 

Pronájem nebytových prostor
Pronájem ploch pro podnikání (restaurace, zámečnická dílna, prodejna sportovních potřeb, …)

Ubytování ve dvou ubytovnách (turistická kategorie) uprostřed areálu „Baník“. 
Ubytovna nabízí 58 lůžek: v přízemí pokoje se sprchou v ceně 330 Kč za lůžko a den. V patře tří a čtyř lůžkové pokoje (sprchy na chodbě) v ceně 300 Kč za lůžko a den.

Restaurační provoz – v našich areálech naleznete čtyři bufety a restaurace

Ideální prostor pro sportovní oddíly. Možnost využívání zimního stadionu, fotbalových hřišť s přírodní i umělou trávou, hřišť na volejbal, basketbal, malou kopanou, tenisových kurtů, atletických drah (i v budově – 60 m), skateparku, terénů pro kola a jiné.

Jan Michna
Tel.:  723 780 780
Email: michna@sotessokolov.cz
Ubytování
Tel.:  359 808 424/3
Mob.: 777 925 812

Středisko se věnuje správě a údržbě sportovních ploch v areálu Baník, údržbě školních hřišť, sekání trávy škol a školek (úklid chodníků, sběr listí), opravy a údržba dětských hřišť včetně úklidu okolí (sběr listí, větviček, odpadu), poskytování ubytovacích služeb, pronájmu sportovních ploch a nebytových prostor, regeneraci sportovních trávníků a provozu zimního stadionu.
V jednotlivých čtvrtletích se činnosti střediska liší podle klimatických podmínek.

  • V 1. čtvrtletí byl hlavní činností provoz zimního stadionu, úklid sněhu, provoz UMT. V březnu začaly práce na travnatých hřištích – aerifikace a hnojení, dále probíhaly průběžné opravy na dětských hřištích.
  • Ve 2. čtvrtletí byla hlavní činností údržba travnatých hřišť, sekání trávy škol, školek a celého areálu Baník, opravy dětských hřišť. Na zimním stadionu proběhly předepsané servisní práce a periodické revize strojů a zařízení, které jsou nezbytné pro další provoz zimního stadionu.
  • Ve 3. čtvrtletí probíhají obdobné práce jak v předešlém čtvrtletí, v srpnu zahájil provoz zimní stadion.
  • Ve 4. čtvrtletí jsme zazimovali všechna travnatá hřiště – zapískování, aerifikace, postřiky proti plísním apod. Ve školách a školkách proběhl úklid areálů – sběr listí, odpadu apod. Provoz zimního stadionu pokračuje v běžném režimu.