Tuto  a příští sobotu proběhnou letošní poslední  „MOBILNÍ SBĚRNÉ DVORY “, a to 11. 12. 2021 na stanovištích „Bohemka garáže“ a na Vítězné u bývalého Heliportu, 18. 12. 2021 na stanovištích v ulici Křižíkova a na městském parkovišti u Penny.

Kontejnery jsou přistaveny pro občany města za podpory města Sokolov bezplatně a slouží k vyklízení nepotřebného z domácnosti (starý koberec, skříň, postel, matrace, ….). Kontejnery nejsou určeny pro likvidaci nebezpečných odpadů (zbytky barev, pneumatiky, IPA,…), na likvidaci stavebního materiálu ani k likvidaci starých elektrospotřebičů. Všechny tyto odpady mohou naši občané odevzdat na sběrném dvoře SOTES Sokolov spol s .r.o. , a to do 100 kg bezplatně, elektrospotřebiče jsou likvidovány ve zpětném odběru zcela zdarma.

Pokud máte doma například starou lednici a nemáte ji jak na sběrný dvůr odvézt, využijte naši službu „TAXI ODPAD“, kdy Vám za poplatek 100,- Kč jednotlivé kusy nejen starých elektrospotřebičů odvezeme  https://www.sotessokolov.cz/sluzby/odpady/taxi-odpad/.

Děkujeme, že tyto služby využíváte a neodhazujete odpad po našem městě 🙂